restauracje Kraków

Co robić w pięknym Krakowie?

Jeżeli ktoś nie wie, co można robić w Krakowie, to odpowiedź jest prosta – jeść i zwiedzać! Naprawdę tyle wystarczy, aby osiągnąć pełnię szczęścia. Miasto jest bowiem na tyle duże i na tyle różnorodne, że każdy, nawet najbardziej wybredny człowiek zakocha się w nim ze wzajemnością.

Wielu lubi spędzać czas w Krakowie, tylko po zapadnięciu zmroku. Ilość miejsc oferujących stosunkowo niedrogą rozrywkę z pewnością przyciąga. Tak jest choćby na przykład z restauracjami, których godziny pracy kończą się bardzo późno w nocy. Wielu turystów czy zwykłych mieszkańców, wybiera się wtedy na romantyczne spacery uliczkami Starego Miasta. Co chwila można spotkać bowiem urokliwą knajpkę, która oświetlona majaczącym światłem ulicznej kawiarni, staje się atrakcyjniejsza niż za za dnia.

Inni zaś, kochają spędzać czas na zwiedzaniu i poznawaniu nowych miejsc. Wyszukiwanie w Internecie choćby nowych miejsc do zjedzenia czegoś niezwykłego, nie jest trudne. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać „Restauracje Kraków’, A naszym oczom ukarze się cała lista ciekawych zakątków czy muzeów.

Włoskie smaki w mieście?

Gdzie najlepiej udać się na pyszny obiad we włoskim klimacie? Na pewno warto odwiedzić restaurację DaPietro, znajdująca się przy płycie Rynku Głównego. To cudowne miejsce, posiada bogate w różnego rodzaju dania menu. Słynące ze smaku typowe dania Italii, można spróbować tutaj, w Polsce. Nie trzeba bowiem fizyczne znajdować się we Włoszech, aby poczuć ten klimat. Wystarczy tylko oddać się w ręce i atmosferę tego miejsca, a cudowne smaki tylko ją podbudują. Warto odwiedzić to obowiązkowe na kulinarnej mapie Krakowa miejsce.

0 comments on “Co robić w pięknym Krakowie?Add yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *